Anunț

Anunț

NN Asigurări reprezentată de Dna Călinescu Loredana ne-a transmis o invitație pentru părinții grădiniței noastre pe care v-o înaintăm și în cazul în care prezinta interes îi puteți da mesaj anunțându-vă participarea.

Buna ziua,
Deoarece stim ca sunteti preocupați de dezvoltarea dumneavoastra si a copilului dumneavoastra, va invitam sa participati impreuna cu copilul la evenimentul dedicat mamicilor – 13 Februarie ora 17:30 la sediul NN Constanta din Bdul Mamaia nr 158, parter, cladirea GSS.
Cei mici vor fi in companie buna cu jocuri origami, se vor distra si vor avea parte de surprize. Parintii vor avea parte de o discutie interactiva despre echilibru intre viata personala si cea profesionala: oportunitati NN si tip&tricks date de catre un psiholog pediatru.
Locurile sunt limitate.

Contact:
Calinescu Loredana
Agency Manager
NN Asig de Viata (0723 171 128)

Mulțumim!

 

In situația in care nu ați anunțat înscrierea încă direct prin mesaj pe Whatsapp catre Dna. Calinescu Loredana, o puteți face folosind formularul din link-ul pus la dispoziție mai jos:

https://forms.gle/kX1q3eHRzj3LhryV9

Post A Comment
error: Content is protected !!